Svátek má: Vladislav

Regiony

Velikost textu:

Vyražte s dětmi na Pohádkový les na Barrandově

Vyražte s dětmi na Pohádkový les na Barrandově

Máte rádi večerníčkovské pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku. Společnost Velká dobrodružství a MČ Praha 5 připravili na sobotu 22. dubna 2017 od 10-17 hodin speciální večerníčkovský Pohádkový les.

Z plakátu k akci
12.duben 2017 - 20:07
(Komerční sdělení)

Na dvoukilometrové trase na Vás i Vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z Pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky. Děti budou u každé z nich plnit různé úkoly: lovit larvy z mraveniště, donést zrnka máku ke staré makovici, pomůžou zatlouct popletům hřebík, najdou uplakané zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa Pohádkového lesa  začíná v Lamačově ulici V Praze 5 na Barrandově, vstup je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní MČ Prahy 5 JUDr. Petr Lachnit.

Více informací a informace k registraci najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství (www.veldo.cz) nebo na facebook Velká dobrodružství.

(red,prazskenovinky.cz,foto:pl)