Svátek má: Patrik

Regiony

Velikost textu:

Rádi byste strávili konec roku v teple? Víme, kde!

Rádi byste strávili konec roku v teple? Víme, kde!

Už máte dost vánočního stresu a konzumu? Místo dárků pod stromeček si zabalte kufry a vyrazte oslavit Štědrý den i spolu se Silvestrem do teplých krajů.

Ilustrační foto
27. listopadu 2018 - 14:59
(Komerční sdělení)

Věřte, že ta pravá vánoční atmosféra na vás dýchne i ve Spojených arabských emirátech, v Egyptě nebo v Thajsko. Kromě toho se navíc dočkáte velkolepých oslav, které v Česku jen tak nezažijete. 

Prožít konec roku v teple, bez nervů a hádek, to je sen mnohých. Řada lidí takto vyráží oslavit příchod nového roku i s celou rodinou včetně dětí a prarodičů nebo s partou přátel. Díky tomu svátky prožijí s blízkými a v kruhu rodinném. A kam nejčastěji Češi vyráží?

Plánujete Silvestr u moře? Vyrazte do Egypta, Emirátů, Thajska, ...

Třicítek se na konci roku dočkáte v nespočtu zemí. Pro našince nejoblíbenější jsou například Spojené arabské emiráty, Egypt, Kanárské ostrovy, Maledivy, Mauricius nebo Kapverdské ostrovy. Nezapomenutelného Silvestra ale můžete prožít i v Thajsku, v Zanzibaru, na Kubě, v Dominikánské republice, na Maledivách, na Seychelách nebo třeba také v Keni. Vybírat je opravdu z čeho. Každá země vám ale nabídne něco jiného, proto je důležité zohlednit, zda toužíte po klidných svátcích nebo bujarých oslavách.

Rádi byste si užili pohodu na pláži, načerpali nové síly a prozkoumali krásy podmořského světa? Vydejte se na Maledivy. Užívat si krásného počasí a ještě hezčí přírody můžete ve stínu kokosových palem v Thajsku. Luxus, dobrodružství i romantiku zažijete na Mauriciu. Pokud byste ale rádi vyrazili za teplem s celou rodinou a nechce se vám cestovat nikam daleko, pak vsaďte na dovolenou v Egyptě. Milovníci velkolepých oslav a ohňostrojů si zas přijdou na své ve Spojených arabských emirátech.

 S koupí silvestrovské dovolené neotálejte

Vhodné je si silvestrovskou dovolenou zarezervovat už začátkem roku, především pak pokud chcete letět v business třídě. Ta je obvykle vykoupená ihned po svém uvedení do rezervačních systémů. Navíc při takto včasné koupi získáte i slevu od cestovních kanceláří, což se na silvestrovský pobyt jistě hodí. Ceny jsou oproti letní sezoně vyšší.

First minute nabídky ale nyní už nestihnete, můžete však využít i last minute zájezdy. Bohužel na poslední chvíli máte na výběr jen z omezené nabídky. Budete-li mít ale štěstí, můžete vyrazit na konec roku do exotiky za pár tisíc korun. Last minute zájezdy jsou totiž nabízeny s mnohem větší slevou než ty first minute.

Pozor ale dejte, ať nepřeberete. Přečtěte si recenze vámi zvoleného hotelu a ujistěte se, že ubytování stojí za to. Navíc od zkušených cestovatelů se i dozvíte, jak probíhají silvestrovské oslavy v dané zemi, na co se připravit, nebo co si rozhodně nenechat ujít.

 (red,prazskenovinky.cz,foto:pl)