Svátek má: Hedvika

Regiony

Velikost textu:

Proč si nenechat ujít first minute zájezdy?

Proč si nenechat ujít first minute zájezdy?

Výhod first minute zájezdů je celá řada, přesto se cestovní kanceláře snaží ještě dalšími bonusy nalákat klienty ke včasné koupi.

Ilustrační foto
15. listopadu 2017 - 13:35
(Komerční sdělení)

V předprodeji tak nabízí parkování na letišti zdarma, dítě do 18 let zdarma nebo možnost změnit destinaci a termín dovolené ještě týden před odletem.

Pro koupi zájezdu v takzvaném předprodeji se nejčastěji uchylují rodiny s dětmi a lidé, kteří chtějí mít o plánech na léto jasno už v zimě. Avšak first minute zájezdy mohou ocenit i lidé, kteří nevědí, kam vyrazit a na kdy dovolenou naplánovat. Jednou z nově nejatraktivnějších nabízených výhod cestovních kanceláří totiž je, že lze termín i destinaci zájezdu ještě pár dní před odletem zcela změnit.

Bez výhodných nabídek pro děti se first minute akce neobejde
Změna termínu a destinace není jedinou výhodou. Dalším velmi atraktivním benefitem je dítě zdarma, a rozhodně není řeč pouze o ratolestech do tří let. Některé cestovní kanceláře lákají na potomka zdarma až do 18 let.

Avšak při výběru se rozhodně neorientujte jen podle této velkorysé nabídky, dobře si spočítejte, zda se vám nevyplatí koupě zájezdu od konkurence, kde sice zaplatíte za dítě, avšak v konečném součtu vás vyjde zájezd pro celou rodinu levněji.

Na děti cestovky cílí velmi často, proto není výjimkou bonus v podobě all inclusive pro potomky zdarma a bohatého dětského animačního programu. Navíc mnohdy lze výhody využít i na více dětí.

Garance nejnižší ceny vám zajistí, že levněji už zájezd nepořídíte
Novým lákadlem cestovních kanceláří je také garance nejnižší ceny. Rozhodnete-li se tak koupit zájezd na oblíbenou Krétu, nemusíte čekat na nejlevnější nabídku. Kupte dovolenou v předprodeji, pokud do termínu odjezdu najdete stejný zájezd levnější, získáte nejen rozdíl mezi cenami, ale navíc i odškodné.

First minute dovolené jsou levnější už sami o sobě, za včasnou koupi ušetříte až čtvrtinu z ceny. Velkou výhodou je, že nabídka zájezdů ještě není přebraná, a tak nemusíte kupovat to, co zrovna zbude. Vyrazit tak můžete do vaší vysněné destinace s 25% slevou, s řadou bonusů a s garancí nejnižší ceny.

I first minute nabídky se vyplatí porovnat
Některé cestovní kanceláře nabízí to a některé zas ono. Koupě first minute zájezdu se rozhodně vyplatí, přesto ale není nutné kývnout hned na první nabídku. I first minute dovolené je vhodné porovnávat a vybrat tu nejlepší. To, co vám jinde dají zadarmo, sice u konkurence zaplatíte, avšak při finální ceně zjistíte, že ušetříte.

V rámci first minute akce nechybí stále oblíbený Egypt, Chorvatsko, Španělsko, Tunisko, Itálie, Řecko i Bulharsko. Levněji se můžete vydat kamkoliv. Máte-li tak vysněné místo, které jste neviděli, zarezervujte si jeho dostupnost ještě letos. Při last minute akcích už nemusí být v nabídce.
 
(red,prazskenovinky.cz,foto:pl)