Svátek má: Slavomír

Regiony

Velikost textu:

Pro semifinálové utkání připraví Praha projekci na Staromáku

Pro semifinálové utkání připraví Praha projekci na Staromáku

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálového utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů.

Fanoušci na Staroměstském náměstí
16. května 2018 - 12:30

Projekce bude podobná jako v minulých letech. Jestliže by se český tým dočkal zlaté medaile, uskuteční se také slavnostní uvítání týmu v centru Prahy.

Česká republika v posledních dnech žije hokejovým mistrovstvím světa. V případě postupu českého týmu přes čtvrtfinále se mohou fanoušci těšit na projekci dalších zápasů přímo na Staroměstském náměstí.

„Pražští fanoušci české hokejové reprezentace jsou zvyklí v případě postupu našeho týmu do závěrečných bojů společně fandit na Staromáku. Ani letos je o tento zážitek nechceme ochudit,“ uvedl k plánu náměstek pražské primátorky Petr Dolínek.


Staroměstské náměstí je tradiční volbou místa pro oslavy případného vítězství. Už v minulých letech se město rozhodlo organizovat projekci pro fanoušky na tomto historickém náměstí, kam se vejde až 15 tisíc lidí.

Hudební festival Pražské jaro 2018 je ve znamení české hudby


„I letos patří naše reprezentace mezi favority na účast v závěrečných bojích turnaje. Držme palce ve čtvrtečním čtvrtfinále, aby se poté o víkendu mohlo společně fandit na Staroměstském náměstí v bojích o medaile,“ dodal náměstek primátorky Dolínek.

Prazskenovinky.cz informoval Magistrát hlavního města Prahy.


(jv,prazskenovinky.cz foto:arch.mhmp)