Svátek má: Gabriel

Regiony

Velikost textu:

Pohádkový les pobaví děti na Barrandově

Pohádkový les pobaví děti na Barrandově

Znáte příběh Philease Fogga a jeho cesty kolem světa za 80 dní? Jeho zkrácenou a pohádkovou verzi s mnoha úkoly a dobrodružstvím pro děti od 2 let pro vás připravila Městská část Praha 5 ve spolupráci se společností Velká dobrodružství na sobotu 21. dubna 2018 od 10-17 hodin.

Z akce
12. dubna 2018 - 10:20
(Komerční sdělení)

Na kilometrové trase nad Prokopským údolím na vás i vaše děti budou čekat postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi a děti budou u každé z nich muset plnit úkoly. Ti starší se také pokusí uhádnout, jakou zemi představují. Dokáží malí cestovatelé nachytat ryby pro Eskymáka? Složit pizzu v Itálii nebo najít ztracený poklad na Sahaře? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná v ulici Lamačově a vstupné je zdarma.


Plakát k akci

Záštitu nad akcí převzal radní JUDr. Petr Lachnit.

Tradičně náš pohádkový les doprovodí i organizace Helppes se svými asistenčními pejsky. Seznámit se můžete i s činnosti příspěvkové organizace Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, jejíž pracovnice vám např. změří krevní tlak.  

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství  a facebook Velká dobrodružství.


(red,prazskenovinky.cz,foto:mcpraha5)