Svátek má: Darina

Regiony

Velikost textu:

Módní přehlídka v Komunitním centru Prádelna v Praze 5

Módní přehlídka v Komunitním centru Prádelna v Praze 5

Na den 24. března od 14 hodin smíchovské Komunitní centrum Prádelna, Komunitní centrum Louka a zejména naše úžasné dámy - seniorky, připravili módní odpoledne, které je spojené i s proměnou modelek.

Z centra
14.březen 2017 - 09:00
(Komerční sdělení)

Celkem 21 přihlášených modelek z řad našich dam v seniorském věku bude pod odborným vedením profesionálního týmu vizážistů procházet proměnami, spočívajícími v úpravě účesů a líčení. Poskytnuto bude i odborné poradenství, jak pečovat o typy pleti, zdravý životní styl apod. Krásné ženy předvedou své osobní variace oblečení a vyjádří se ke svému stylu oblékání, barvám oblečení, k módním trendům a inspiracím.

Módní přehlídkou bude provázet moderátorka a herečka Eva Čížkovská. Z řad mužů - seniorů zazní poezie opěvující ženskou krásu z děl klasiků, proloženou klasickou hudbou. Módní přehlídky se zúčastní ženy různých věkových kategorií.


Filosofií módního odpoledne je motto, uvedené na pozvánce - Každá žena má právo cítit se jako královna. Jejím nejlepším doplňkem je pak sebevědomí.

Jak dodává radní JUDr. Petr Lachnit „Právě těmto královnám, které se jako modelky zúčastní nebo jako pouhé publikum budou přihlížet, touto akcí skládáme poctu a dáváme jim možnost projít se po červeném koberci za potlesku, zažít si chvíli slávy, radosti a přitom si uvědomit si, že věk je pouhé číslo. Touto akcí obdivujme ženskou krásu a motivujme ženy, ať jsou samy sobě modelkami v každém věku a věčnou inspirací.“ Po ukončení módní přehlídky a prezentaci proměn bude vylosována tombola.

Vstupné se neplatí a všichni jste srdečně zváni.

(red,prazskenovinky.cz,foto:pl)