Svátek má: Kvido

Politika

Velikost textu:

Superporadce Hašek o svém superporadenství

Superporadce Hašek o svém superporadenství

Jeden zpravodajský desinformanční web uveřejnil zprávu o poradenství Michala Haška různým činitelům a nazval jej Superporadce Hašek. Ten k tomu na svém facebookovém profilu napsal krátký komentář

Bývalý místopředseda ČSSD a bývalý hejtman Michal Hašek
23. února 2020 - 08:35

„Rádoby objevný titulek. Jenže nic nového, dovolte krátký komentář," píše Hašek v úvodu.

„Panu prezidentovi je mi ctí být zdarma poradcem v oblasti regionálního rozvoje už od roku 2014. Asistentem Jiřího Běhounka jsem už od roku 2018 symbolicky za 1 tisíc Kč, řešíme záležitosti krajů (byl jsem 8 let hejtman a předseda Asociace krajů), s Mirkem Tomanem spolupracuji jako předseda jeho resortní Legislativní rady MZe od léta 2018 za cca 5 tisíc Kč(nikoliv na hodinu,nýbrž měsíčně) a s legislativou a fungováním složek IZS, zejména dobrovolných hasičů od loňska radím na částečný úvazek Honzovi Hamáčkovi (odměna mezi 15-20 tisíci měsíčně), opět žádná novinka," přiznal Michal Hašek.


„Nejsem žádný sběratel trafik, to by asi byl ten výčet zcela odlišný (žádná dozorčí rada či představenstvo) co do náplně i do výše odměn. Nepotřebuji být přisátý na cecíku státu(eráru), využívám zkušeností ze všech pater české politiky a veřejné správy a pomáhám a radím těm politikům ČSSD, kterých si vážím a kteří se nebáli podat si ruku po roce 2017 s oranžovým Belzebubem. Mým hlavním zaměstnáním je práce koncipienta v advokátní kanceláři, intenzivně se připravuji na letošní advokátní zkoušky. Tak čau lidi a mějte fajn víkend," uzavřel komentář Michal Hašek.


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Michala Haška, foto: ps)