Svátek má: Luděk

Politika

Velikost textu:

Strašení Ruskem a tyhle hovadiny nás neohrožují. Víte co nás ohrožuje?

Strašení Ruskem a tyhle hovadiny nás neohrožují. Víte co nás ohrožuje?

"Tedy jen za sebe ohledně strašení Ruskem a hrozby ovlivňování mého rozumu z jeho strany," napsal ve svém komentáři úvodem bývalý poslanec Bohuslav Chalupa, který na svém facebookovém profilu reagoval  na různé články, názory a tvrzení o strašení Ruskem.

Bývalý poslanec a komentátor současného dění Bohuslav Chalupa
10. května 2019 - 08:22

"Samozřejmě zaznamenávám různé podivuhodné "zprávy", postoje a názory...tedy blbosti - ALE ZDALEKA NEJEN z Ruska, ale i z Německa, USA, Británie, Francie a! pozor " často i od Vás a Vám podobných," píše Chalupa dál.

"Mnohem závažnější a nebezpečnější, aniž bych se chtěl dotknout Vašeho zduřelého sebevědomi, nejsou ventilované blbosti a nesmysly - každý průměrně vzdělaný člověk si v takovém případě poklepe na čelo. PODSTATNÉ JE, že tyhle hovadiny mne a mé blízké neohrožují," konstatuje bývalý poslanec.

"VÍTE CO MNE JAKO OBČANA ČESKÉ REPUBLIKY OHROŽUJE? Skutečné konání bruselkých vůdců, Evropské komise, reálné konání 3M - Merkelové, Mogherini a Macrona a dalších přežitých, v minulé době zkostnatělých politiků, děsí mne ne Rusko, ale obecná a speciálně obranná a bezpečnostní nekompetence a bezradnost lidí, sedících v Evropské komisi," píše se v Chalupově komentáři.

"To z mé strany těžko označíte jak FAKE NEWS, protože vše mohu fakticky doložit. Stačí se podívat na celkovou situaci v Evropě, zavírání demokraticky volených politiků ve Španělsku, vyhazování ministrů, protože se prořekli, Žluté vesty, desítky tisíc migrantů (s významnýcm procentem Evropě přínosných džihádistů) o nichž nikdo nic neví, nefunkční návratová politika, eskalující terorismus, totálně nechráněná hranice Schengenu, stav ozbrojených sil jednotlivých národních států, neexistující Civilní ochrana a obrana pro 600 milionů postupně odzbrojovaných lidí, ztráta autority EURA, fatální zadluženost řady zemí eurozony, arogantní neplnění a porušování toho, co si EU sama ustanovila (např. Mastrichtská kritéria, "Dublin", "Lisabon"), pro ovládnutí Evropského parlamentu chystaný "demokratický" hlasovací parní válec Německa a Francie, naprosto chaotický politický a ekonomický vztah k USA, Rusku a Číně, směšná, účelová a pokrytecká sankční politika vůči trhům v Rusku, energetická a jiná nesoběstačnost atd.atd...... ," vyjmenoval Bohuslav Chalupa všechna ohrožení.


"Tož věnujte mnohem méně pozornosti Rusku - zemi s necelými 150 miliony obyvatel (EU 600 milionů, s USA skoro miliarda/ 900 miliard na obranu proti 60 miliardám Ruska).....dochází Vám s čím nás to vlastně pořád strašíte?" uzavřel svůj komentář bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

(ps, facebookový profil Bohuslava Chalupy, Prvnizpravy.cz, foto: ps)