Svátek má: Klára

Politika

Velikost textu:

Novotný: Petra Procházková versus Vladimír Franta (VIDEO)

Novotný: Petra Procházková versus Vladimír Franta  (VIDEO)

<< VIDEO >> Padla facka na sále. Petra Procházková plácala nesmysly a ve svém špatně připraveném vstupu na pražském Mezinárodním mediálním fóru neústrojně skládala propagandistické příběhy bez ladu a skladu, stejně jako ve své novinářské praxi.

Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií
25. listopadu 2019 - 09:01

Její vystoupení bylo slabé a Vladimír Franta ji ocitoval na stránkách Sputniku. Procházková neunesla nastavené zrcadlo a rozhodla se bránit útokem, píše v komentáři Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií.

Na Vladimíra Frantu vyrazil fotograf z dezinformačního Deníku N, tedy Ludvík Hradílek ze současného hnízdiště létající Petry. Ve foyer mu vrazil objektiv do obličeje, leč Franta se nedal a vytasil mobil. Pánové zahájili fantastickou koridu. Stříleli po sobě fotoaparáty. Jeden agresivně útočil a druhý se snímáním soupeře bránil. Kde se vzala, tu se vzala. Na místo dorazila teta Petra. A hned Frantu fackovala, mobil z ruky vyrazila, za hajzla a prase označila.

Milý čtenáři, posuď sám, kdo si stojí lépe ve Tvých očích. Redaktorka předlistopadových Květů a zakladatelka subverzní organizace Člověk v tísni nebo gentleman, který facku nevrátil, neb je evropsky přesvědčen, že se ženy nebijí.

Byl jsem osobně přítomen a scénu na vlastní oči i uši zaznamenal, dodává Stanislav Novotný.


Ĺuboš Blaha: Všimněte dvojího  metru, pokud jde o násilí

Sluníčka se tváří jako ztělesnění humanismu a chvějí se dojetím, když hovoří o gayích či migrantech, žvaní o svobodě, demokracii, toleranci a tak ... Ale když jde o názorové oponenty, tak to řeší fackami, výhrůžkami, násilím a hejtom.

Útok české lLiberální novinářky KAVÁRNA SLAVÍ –Sluníčkářské násilí  je prý cool!

Nejnovější případ z Česka je jen špičkou ledovce. Duševně zjevně nevyrovnaná novinářka Petra Procházková z tamního Deníku N fyzicky zaútočila na novináře alternativního média Sputnik.

Nejdříve po něm nepříčetně vřískala, že se má stydět za své názory. A pak mu vyrazila z rukou mobil a udeřila ho do obličeje.

Sluníčka po celé síti dělají z násilničky hrdinku, která vlastně svou zlobou a násilím bojuje proti ruské hybridní válce. Najednou netřeba zdůrazňovat, že násilím se spory neřeší. Najednou se netřeba chvět dojetím z pravdy a lásky. Najednou třeba tleskat fyzickým útokem - skvělé!, končí komentář Luboš Blaha, slovenský poslanec.


(rp,prvnizpravy.cz, fb,foto:arch.,video:youtube)