Svátek má: Igor

Politika

Velikost textu:

Naraž si burku ještě více do čela. S požehnáním Nejvyššího soudu to jde

Naraž si burku ještě více do čela. S požehnáním Nejvyššího soudu to jde

„Tak mě tak napadá. Nedopouští on se ten Nejvyšší soud vlastně podpory a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka? A ombudsmanka jakbysmet?" rozčílil hudebníka Petra Štěpánka soudní výrok ve prospěch studentky, která chce studovat zahalená do burky.

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
9. prosince 2019 - 08:15

„A propos. Milá ČSSD plus další poslanci, kteří jste ji zvolili, mockrát vám za Šabatovou děkujeme a zvláště pak u voleb na to nezapomeneme," dodal Štěpánek, aby vyvolal celou řadu komentářů.
 

„Není náhodou, že se muslimové spojili s NSDAP Adolfa Hitlera a do dnešních dnů mnozí vyznávají nacistické hodnoty. Korán, muslimská praxe a nacistická ideologie jsou v mnohém shodné, proto to oboustranně výhodné spojenectví, nemluvě o vyvražďování Židů. Našel jsem i krásné video, které dokládá sepětí muslimů s nacismem i dnes," napsal jeden z komentátorů. 

„Ta propagace hnutí směřující k potlačení základních práv a svobod mě v této souvislosti napadá stále. Ale nikdo nemá odvahu to veřejně říci a už vůbec ne vyvodit důsledky," napsal jeden ze čtenářů.

„Nic proti babám, ale šoustavně se ve funkcích neosvědčují. Fiala z ODS názorným příkladem," zažertoval další komentátor.

„ČSSD k tomu ještě to proplácení nájmů máme s tím tady v severních Čechách nehezké zkušenosti," míní další.