Svátek má: Bohumil

Politika

Velikost textu:

Má mít příští premiér na boku vytetovaného papouška? Kdo to má?

Má mít příští premiér na boku vytetovaného papouška? Kdo to má?

V archívu fotografií, které byly použity v minulosti k článkům zpravodajského webu Prvnizpravy.cz, lze nalézt skutečné kuriozity. Jednu kuriozní fotografii v souvislosti s očekávanými volbami jsme našli v archívu z listopadu 2015. Nabízí se otázka: Kdo má na boku vytetovaného papouška ? 

Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš na festivalu Cannafest v listopadu 2015
7. října 2021 - 07:20

Jak se stalo, že  7. listopadu 2015 vyšel článek, ve kterém je i obrázek muže, který má na boku vytetovaného papouška?

To se totiž 98 let po VŘSR odehrál na veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest 2015 v pražských Holešovicích rozhovor s Ivanem Bartošem, který tehdy nebyl ani předsedou Pirátů, ale chystal se opět kandidovat do čela strany, která nyní má našlápnuto vstoupit do druhého volebního období působení ve Sněmovně.

Jen tak bokem, kdopak ještě nyní ví, co ta zkratka VŘSR, kterou jsme použili v předchozí větě,  znamená,  zejména, když ani netuší, co se stalo  v minulém století v den  7. listopadu na začátku sedmi dnů, které otřásly světem. 

Ale vraťme se k nalezené kuriozní fotografii. Ivan Bartoš 2015 asi netušil, že o šest let později bude  kandidovat dokonce  na funkci premiéra a tak světe div se, usiluje o důležitý post ve Strakově akademii postava z české politiky, která má na boku vytetovaného papouška. Inu nakonec kdo to má?Prvnizpravy.cz původně 7. listopadu 2015 napsaly ...Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...

(ps, prvnizpravy.cz, foto: Petr Skála)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
66%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%