Svátek má: Patrik

Politika

Velikost textu:

Liberálové stvořili znovu již téměř zaniklý druh lidí, vlastence.!

Liberálové stvořili znovu již téměř zaniklý druh lidí, vlastence.!

"Jak si liberální socialismus tvoří své vlastní nepřátele, aneb důkaz, že obyčejní lidé už těch nesmyslů, prázdných slibů, vyhrožování nacismem atd. a úchylně mravokárného komandování mají prostě dost." konstatuje poslanec SPD Jiří Kobza na svém facebookovém profilu.

Jiří Kobza
2. srpna 2019 - 08:18

"Mají dost samozvaných aktivistů a podivně financovaných neziskovek, které motají hlavy dětem ve školách, mají dost duhových parád a pochodů za legalizaci narkotik. Mají dost přepisování dějin, mají dost jednostranné propagandy úchylností namísto objektivních informací. A je jich (alespoň podle volebních průzkumů) čím dál víc," napsal dál politik SPD.

"Liberálové touto svojí činností dosáhli pozoruhodného výsledku: stvořili znovu již téměř zaniklý druh lidí, vlastence. Jsou to liberálové, kteří stvořili Orbána, Le Penn, Salviniho, Wilderse, Schtracheho, Trumpa a další až po Okamuru a ty, kteří se již zjevili ve svých zemích, dále ty, kteří se teprve projeví. Ten proces již nelze zastavit, jakkoliv se jej snaží media přecházet, bagatelizovat nebo zesměšňovat! Dalším důkazem, že lidem už prázdné sliby nestačí, je i výsledek voleb na Ukrajině, kde v prezidentské volbě „proevropský“ oligarcha Porošenko navzdory vší podpoře z vedení EU ostudně drtivě prohrál, stejně jako jeho partaj v pozdějších volbách. Vítězství bezvýznamného Borise Johnsona se uskutečnilo právě jen díky aktivitám bývalé premiérky Mayové a šikaně Velké Británie kvůli Brexitu ze strany vyjednávačů EU v čele s Barnierrem a Junckerem. Je paradoxem, že Juncker opustí své místečko i korýtko plné koňaku ve stejný moment, jako Velká Británie EU! Politicky víceméně vyřízený propagátor Brexitu Nigel Farrage se díky oběma jmenovaným vznesl z popela jako fénix ve volbách do Europarlamentu. Ukazuje se tedy, že liberální socialismus je hnutím, které otevřelo cestu renesance národních států a sebeuvědomění evropských národů," má jasno poslanec SPD zaměřený na mezinárodní politiku."Původní Evropané dobře pochopili, že budoucnost Evropy totiž není ta podle pomateného Timmermanse, odnárodnění a odstátnění Evropy ani v rozbití tradičních rodin a nahrazení rodinného života zvrhlostmi až úchylnostmi. Budoucnost Evropy je pouze v evropských národech, národních státech , v respektu k Evropské minulosti, poučení se z minulých chyb a v péči o budoucnost našich dětí," konstatuje Jiří Kobza.

"Tito mediálně opovrhovaní a poplivávaní vůdcové vlasteneckých (nebo jak jsou označovány liberály „populistických“) stran evropských národních států nám, obyčejným Evropanům, přinášejí naději, kterou se nám tzv. “liberálové“ tolik snaží sebrat ve své snaze uvést Evropu do smrtelného chaosu imigrace, střetu náboženských ideologií a hospodářského zotročení. Naději, že našim dětem odevzdáme svou zemi v pořádku tak, jak nám ji nechali naši otcové," má jasno politik SPD Kobza.

"Kdy už to liberální socialisté pochopí, že jejich cesta nevede eurointernacionalismu ale právě naopak, k posílení vlasteneckých ideologií?" uzavřel svůj komentář na facebookovém profilu poslanec Jiří Kobza.


(ps, Facebookový profil Jiřího Kobzy, Prvnizpravy.cz, foto: ps)