Svátek má: Klára

Politika

Velikost textu:

Jen aby za ty řeči bývalého poslance Bohuslava Chalupu nesledovala BIS

Jen aby za ty řeči bývalého poslance Bohuslava Chalupu nesledovala BIS

„Za zvuků této písně odjížděli rudoarmějci přímo z Rudého náměstí bojovat a umírat v souboji s německými sviněmi, které už stály na předměstí Moskvy," těmito slovy s upozorněním na Alexandrovci zazpívanou válečnou ruskou píseň začal svůj komentář bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

Bezpečnostní informační služba
27. listopadu 2019 - 08:15

„Odtamtud je pak hnali svinským poklusem až do Raichstagu, a v Praze jim definitivně šlápli na krk..... nařezali jim jako před tím Řádu německých rytířů, Napoleonovi, Rakousku-Uhersku..... Stálo je to 20 milionů vojáků, lidí jejich národa, těch kteří padli i za nás," pokračoval dál stejným stylem komentátor současného dění Chalupa.
„Sedět v plénu Evropskeho parlamentu, pustil bych jim to tam z nějakého přehrávače pěkně naplno - jako odpověď na svinstvo vymyšlené pomatenou Joudovou a celým tím trapným spolkem oranžovo-hnědých komisařů, v jejichž čele shodou okolností sedí neúspěšná Německá ministryně Bundeswehru...," uzavřel svůj komentář pár hodin po zveřejnění Výroční zprávy Bezpečnostní informační služby za rok 2018 na svém facebookovém profilu  Bohuslav Chalupa.Chalupův komentář vzbudil další komentáře


„Brzo budeš na seznamu BIS," prorokuje Chalupovi jeden čtenář.

„Tak nevím, ale v té písni nic o komunismu není!" dodal další.

"Bohušku, miluji tuto píseň. Ty německé zrůdy mi umučily tatínka, věznily maminku a mně zničily zdraví na celý život. Nikdo mi nenamluví, że Rusové jsou moji nepřátelé. Jsou to, tak jako Srbové, naši bratři," soudí další čtenářka.

Prvnizpravy.cz napsaly ...