Svátek má: Milena

Politika

Velikost textu:

Česká konference: Jak číst výsledky voleb?

Česká konference: Jak číst výsledky voleb?

V úvodu dnešního vysílání na Rádiu BOHEMIA se s Jaroslavem Kuchařem a Alešem Svobodou zastavíme nad tématem voleb komunálních i senátních, včetně kontextu globálních rizik a trendů.

Ilustrační foto
10. října 2018 - 08:45

Následně otevřeme velká témata ČESKÉ KONFERENCE, která už za týden 20. a 21.10. 2018 v Kutné Hoře představí mnoho zajímavých hostů, kteří nám odpoví na otázky, ale také přinesou své pohledy na současný stav společnosti.

Dotkneme se myšlenek konference, která u příležitosti 100letého výročí vzniku samostatného Československého státu, přinese a otevře mnoho otázek a odpovědí kudy a jak dál do příštího století. Co si v sobě neseme jako prokletí a co je našim požehnáním? Co nabízíme příštím generacím? Jaké byly, jsou a budou hodnoty společnosti? Má naše existence v Evropské unii budoucnost? Naplní se osmičkové stigma?

Budeme vám v našem vysílání vyprávět mnohem více, a to vše s pozvánkou na Českou Konferenci do Kutné Hory.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém rádiu BOHEMIA .

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“
(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)