Svátek má: Monika

Regiony

Velikost textu:

Charitativní kalendář na podporu léčby AIDS

Charitativní kalendář na podporu léčby AIDS

Doktoři a sestry AIDS centra Nemocnice Na Bulovce v charitativním kalendáři. Výtěžek půjde na léčbu AIDS. PARADISE 2015 - křest kalendáře a benefiční aukce originálních fotografií z kalendáře proběhne 11. listopadu 2014.

Bulovka team
11.listopad 2014 - 08:45

Marcela Březinová, Prague Burlesque, Patrik Děrgel, DaeMen, Marta Jandová, Adam Mišík, Pasta, Michal Pěchouček, Mydy Rabycad, Sára Saudková, Emma Smetana, Jakub Žáček a tým doktorů a sester HIV / AIDS centra Nemocnice Na Bulovce (viz. foto).

To jsou osobnosti jedinečného benefičního kalendáře Art  For Life 2015 s podtitulem PARADISE očima 12ti fotografů. Večerem bude provázet Lejla Abbasová. Těšit se můžete na electro - swingovou formaci MYDY RABYCAD, Dj Lumiéra a gurmánské občerstvení servírované supermodely z DOS AMIGOS.

Art, design, koncert, party, benefice. To vše v jeden večer na jednom místě.  Těší se na vás tým doktorů a sester HIV / AIDS centra Praha – Nemocnice Na Bulovce a tým Art For Life. Prazskenovinky.cz informoval Martin Šalek, tiskový mluvčí Nemocnice Na Bulovce.

(jv,foto:NNB)