Svátek má: Jindřich

Regiony

Velikost textu:

Pražští strážníci řešili další případ opilé matky s dítětem

Pražští strážníci řešili další případ opilé matky s dítětem

Další oznámení o silně podnapilé ženě s malým dítětem prověřovali pražští strážníci na autobusovém nádraží.

Ilustrační foto
6. července 2018 - 12:30

Žena hlídce městské policie sdělila, že ve svém bydlišti zanechala v uzamčeném bytě svoje další čtyři děti, včetně psa. Věc byla předána Policii ČR.


Cestující z autobusového nádraží Praha Florenc v pondělí odpoledne oznámili na tísňovou linku městské policie, že se na jednom z nástupišť nachází silně podnapilá žena s malým dítětem. Hlídka strážníků z Prahy 8 zde nalezla ženu, která vykazovala silné známky požití alkoholu. Velmi špatně artikulovala a znatelně se potácela. Žena jim při zákroku uvedla, že byla skupinou cizinců okradena o kabelku, ve které měla doklady.

Městská policie se zaměřila na užívání alkoholu dětí a mladistvých

Opodál na lavičce seděla bez dozoru asi čtyřletá holčička s kabelkou na klíně a celou situaci mlčky pozorovala. V průběhu řešení vyšlo najevo, že dívenka je dcerou dotyčné. Dvaačtyřicetiletá žena strážníkům navíc sdělila, že ráno při odjezdu ze svého bydliště, zanechala v zamčeném bytě své další čtyři děti se psem. Pečovat o ně měl její teprve třináctiletý syn. Žena se odmítla podrobit dechové zkoušce. O situaci byla ihned vyrozuměna Policie ČR, která si celý případ převzala.

Prazskenovinky.cz informovala Bc. Michaela Teplá z Městské policie hlavního města Prahy.

(jv,prazskenovinky.cz foto:arch.mp)