Svátek má: Jiří

Regiony

Velikost textu:

Tři štěňátka někdo odložil v igelitové tašce u kontejneru

Tři štěňátka někdo odložil v igelitové tašce u kontejneru

V pondělí ráno bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 6, že v ulici Zátopkova byla nalezena u kontejneru igelitová taška a v ní tři štěňátka, která tu někdo odložil a ponechal svému osudu.

Jedno z nalezených štěňátek
7.listopad 2014 - 08:30

Na místo ihned vyjela hlídka strážníků, která pejsky předala kolegům z odchytové služby. Všechna tři štěňata byla převezena do Útulku pro opuštěná zvířata v Tróji. Prazskenovinky.cz informoval  Bc. Rudolf Rubeš z Městské policie hl. m. Prahy.

V pondělí ráno bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 2, že v Riegrových sadech napadl pes dítě, které šlo do školy. Oznamovatel, otec napadeného dítěte, uvedl, že majitelku psa celá věc nezajímala a z místa odešla.

Strážníkům ale udal přesný popis a směr, kterým se vydala. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka strážníků, která po pár minutách dle popisu nalezla majitelku i s jejím psem. K následnému řešení se dostavil i otec napadeného dítěte, který ženu poznal. Majitelka psa však tvrdila, že se nic nestalo, a to i přesto, že dítě mělo na ruce drobná poranění, která odpovídala kousnutí od psa. Protože nebylo možné vyřešit tuto záležitost na místě, předali strážníci celou věc k dořešení správnímu orgánu příslušné městské části.  

(jv,foto: MP Praha)