Svátek má: Dalibor

Regiony

Velikost textu:

Předvánoční pozdrav od Toníčka

Předvánoční pozdrav od Toníčka

Pamatujete na si na případ ze září loňského roku, který se týkal asi 13 letého maltézského psíka ve velmi špatném stavu?

Toníček
23. listopadu 2018 - 12:30

Ten se díky hodné paní dostal do péče ošetřovatelů z útulku pražských strážníků. Přestože jeho příběh zpočátku nevypadal vůbec dobře,  díky péči ošetřovatelů se ho podařilo zachránit a za pomoci médií a sociálních sítí umístit do rodiny, kde může obklopen péčí a láskou dožít.


Nové majitelky psa, Silvie a Šárka, mu říkají Toníček. Do útulku pražských strážníků poslaly krásný předvánoční pozdrav, včetně Toníkovi fotografie:

„Dobrý den, srdečně Vás po delší době zdravím. Chci se s Vámi podělit o radost, Toníčkovi se stále dobře daří, jeho hlavička je zcela vyléčená, má sice obvyklé stařecké zdravotní potíže, ale vše překováná a stále se těší života :) Jeho oblíbenou činností je jídlo a protože už nemá ani jeden zoubek, pochutnává si na masových kašičkách. Máme z něj velikou radost. Posíláme pár foteček Toníčka a ještě jednou Vám za něj, jeho záchranu i perfektní péči v útulku děkujeme! Hodně úspěchů nadále přejí Silvie + Šárka"

Prazskenovinky.cz informovala Irena Seifertová z Městské policie hlavního města Prahy.

(jv,prazskenovinky.cz foto:mp,s+š)