Svátek má: Soňa

Komentáře

Štětinovo namyšlené bušení v hruď! Aneb: tak se ukaž!

Jen těžko lze u nás najít kontroverznějšího, domýšlivějšího, falešného, prolhaného a podlého prospěcháře, vyžírku a vlastizrádce (koho chleba jíš, toho píseň zpívej), jakým je pan Ing. Jaromír Štětina, dnes europoslanec, zvolený za stejně profláknutou TOP 09.


Je skutečně s nemalým podivem, že při jeho proradné politické nekorektnosti, nečestnosti, neférovosti, vlastizrádné činnosti, všem jeho patologicky negativním charakterovým vlastnostem, kdy vědomě indoktrinuje, fanaticky (a vypočítavě) horuje pro EU, NATO, kdy šíří poplašné zprávy o ruském imperiálním nebezpečí, stejně jako šíří poplašné zprávy o existenci války mezi EU a Ruskem atd., že jej česká, převážně však pravicová politická scéna nejen trpí, ale i toleruje a podporuje (Schwarzenberg, Kalousek aj.) Vysvětlení je nasnadě: tu nejšpinavější práci totiž (ne zrovna zadarmo) dělá za ně!

Bývalý aktivní komunista Štětina, falešný přítel SSSR, je kromě jiného domýšlivý, licoměrný a ideologicky provokující extrovert. To dokazuje neskromným, do značné míry provokujícím sdělením premiérovi A. Babišovi: Protože prý „má jiný (rozuměj zřejmě humánní a lidský) přístup k imigrantům, jde příští rok znovu do evropských voleb. A protože prý má na migraci a její řešení také jiný (asi prounijně přijatelnější)  názor a řešení než on (Babiš), proto ty volby do EP vyhraje, říká sebejistý a namyšlený podvraťák Štětina a dodává, že uprchlíkům je třeba ukázat soucit. Není prý správné se za soucit stydět, jak se to podle Štětiny poslední dobou děje. Takže se nabízí:

  • Máme-li akceptovat Štětinovy proklamované soucity, humánní a lidský přístup k imigrantům, pak by nebylo od věci mu také vřele doporučit (a chtít po něm), aby ten soucit nejen proklamoval, ale také reálně dokázal tím, že začne sám u sebe. Tedy, že si k sobě do své rodiny vezme minimálně jednu rodinu imigrantů a bude respektovat tyto (zatím nepsané, ale pro stát a společnost nadmíru potřebné), podmínky pro jejich pobyt:
  • Našinec  (tedy pan Štětina) nebude pro imigranta žádat ubytování, ani jiné sociální zohlednění,
  • přijatého imigranta (uprchlíka) si vezme do rodiny, bude s nimi žít a sdílet společnou domácnost,
  • stejně tak učiní v případě, že se k imigrantovi (ze zákona) připojí také jeho přichodší rodinní příslušníci,
  • na takto přijatého imigranta nebude našinec (pan Štětina) ani imigrant žádat žádné sociální a jiné finanční dávky, nebo přídavky,
  • našinec (pan Štětina) zajistí jeho integraci do společnosti tím, že jej bude sám (nebp jeho rodina) dobrovolně učit českému jazyku, společenským mravům, zvyklostem a zákonům,
  • imigrantovi ve vlastním zájmu vyhledá, zajistí a donutí jej zapojit se do pracovního procesu, aby svým výdělkem kryl své (případně rodinných příslušníků) náklady s pobytem u něj spojených,
  • případným dětem imigranta na vlastní náklady zajistí školní vzdělání, starším pak vyučení se řemeslu apod.,
  • zařídí provozování (islámských) náboženských praktik tak, aby jimi nebyli obtěžováni občané. Jak to našinec (pan Štětina) zařídí, je jeho věc,
  • všechny imigrantovy životní potřeby, vč. zdravotní a lékařské (resp. nemocenské) péče, bude hradit našinec (pan Štětina) ze svého, pokud nebude imigrant výdělečně soběstačný. Totéž platí v případě imigrantových rodinných příslušníků.

Při takto prokázaném příkladném přístupu v přijímání imigrantů, při projevení soucitu, humánního a lidského pochopení milosrdného pana Štětiny s utrpením imigrantů jsem snad i ochoten věřit, že za takto naplněných podmínkách se imigranti v České republice rychle a bez problémů integrují do majoritní společnosti, pro kterou  budou velmi brzy „cenným a pro společnost zcela  jistě i nepostradatelným přínosem“. Pokud však pan Štětina tento příkladný přístup neprokáže, v tom případě lze panu Štětinovi jen vzkázat: přestaňte nám valit šrouby do hlavy Vašími silnými a lživými slovy, falešným jednáním a konáním, běžte už konečně do někam. nejlépe ale tam, kam sám dlouhodobě lezete jiným) a to dříve, než budete nemilosrdně defenestrován. Český občan si od Vás rozhodně nenechá stále kálet Vaši „topáckou“ špínu na hlavu, Štětino!

PS: Nejsmutnější na tom však je, že pokud pan Štětina bude mít o post europoslance zájem a bude chtít být znovu zvolen (jakože zcela určitě), zase se snadno najde dost profláknutých politiků TOP 09 (volených zástupců občanů), kteří jej v jeho záměru s radostí podpoří! O občane, ty se můžeš čílit jak chceš! Uf!

Jiří Baťa

Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
53%
Ne
transparent.gif transparent.gif
14%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
33%