Svátek má: Václav

Komentáře

Miloslava Vostrá

Poslankyně PSP ČR za KSČM

Prvního června oslavíme Mezinárodní den dětí

Prvního června oslaví děti Mezinárodní den dětí. V tento den si jistě každý vzpomene, že by jim měl k jejich svátku popřát.

Většina z nás má výchovu dětí na zřeteli jako jedno z největších poslání života. Snažíme se jim dát maximum a ochránit je od všeho zlého, co by je v životě mohlo potkat.

Děti by svůj život měly prožít bez strastí a útrap, a to nejen ty naše, ale po celém světě. A proto se právě ženy snaží docílit, aby skončily válečné vřavy a terorismus, které nejvíce ubližují právě jim.

Naše společnost a dnešní doba, která upřednostňuje i ve školách elektroniku a všechny technické vymoženosti, často způsobí to, že děti s námi přestávají mluvit o svých problémech, radostech nebo věcech, které právě teď musí vyřešit. Jedním z nejhezčích dárků, který jim můžeme k jejich svátku dát, je čas, jenž s nimi budeme trávit ať už povídáním, čtením pohádek či při sportu a různých hrách. Nejen děti, ale i my tím získáme životní obohacení, které nám nikdy nikdo nevezme. A tak tedy ještě jednou oslavme svátek dětí s nimi a podřiďme svůj čas jejich přání a touhám.

Miloslava Vostrá