Svátek má: Jeroným

Komentáře

K.O. mlčící většině?

Neozve-li se mlčící většina, tak nás z části šílená a z části zkorumpovaná menšina zavleče do situace, kdy budou mladí důchodci vzpomínat na staré dobré časy za totáče.

Ti, co tenkrát drželi  pusu, ji mají dnes plnou řečí o demokracii a solidaritě a tehdejší hlasatelé vědeckého komunismu neslučitelného s tmářstvím víry v křesťanského Boha dnes nadšeně slučují islám s marxismem v jednu krásnou multikulti  pohádku.

Krok za krokem kráčíme ke katastrofě a na naší obtížně čitelné politické scéně dnes najdeme pouze dvě strany schopné říct jasně NE snahám zničit zbytky normálního světa. Tu starší – SPD usadila pravda a láska (nevím proč) na samý okraj politické pravice a nová perspektivní Trikolora vyplňuje místo po ODS, kterou snaha rozkročit se nad co největším počtem voličů posunula o kus do leva. Bez účinné pomoci to NE tyto dvě strany neprosadí.

Vy, které nebaví politika a jsou Vám lhostejné až protivné politické šarvátky, protože, jak říkávala moje babička „všichni politici jsou na jedné louce pasení“, si prosím uvědomte, že tato blížící se katastrofa dopadne prostě na všechny včetně Vašich dětí a vnuků. My máme zkušenost, kterou naši předci neměli, když ve volbách v roce 1946 dali v Čechách 43 a na Moravě 34 procent hlasů komunistům. Okusili a někteří zaplatili životem vládu levice ve jménu lidu a pro lid.Centrálně a ideologicky řízené hospodářství až na malé vyjímky neumožňovalo přesun příliš velkého množství proletářů do naší země. Na rozdíl od centrálního plánování nemáme s přísunem migrantů žádné vlastní zkušenosti. Rovnostářství, apatie a státem řízené hospodářství způsobilo pak v celém socialistickém bloku návrat ke kapitalismu. Naše dnešní lhostejnost způsobí, že za ni zítra zaplatíme a nejen penězi. Když vidím evropské policisty poklekat a omlouvat se za barvu své kůže lidem, co si přišli převzít jejich zem, bojím se, že někde je již k obratu pozdě.

Nedělejme stejnou chybu po druhé. Využijme tu 74 let trvající zkušenost. Tentokrát nebude kam utéct. Ti, co dnes začínají budovat nový lepší svět tím, že drancují obchody, zapalují auta a mlátí každého, kdo má jiný názor, sahají po moci. Nebudou mít s nikým slitování až ji získají. Znovu je to s podporou velké části  „kulturní fronty“, která je ZASE v tak hlubokém předklonu tentokrát před úžasným západem, že nevidí, co se odtud zase valí. Jen dělníky jako akční složku nahradila znuděná a oklamaná mládež a manažeři firem, které u nás zkoupili jejich zahraniční páni.  Dnes ještě můžeme zachránit bez boje to, co zítra bude nevybojovatelné. Tak to zase nepodělejme.

Karel Petřík

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Karel Petřík 

18. září 2023
Toto množství demonstrantů svolaných předsedou neznámé strany PRO dokázalo zaplnit Václavák.

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
66%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%