Svátek má: Monika

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Proletář Štěch, který zběhl ke Kalouskovi a jeho senátoři-povaleči, jsou nepřátelé státu a demokracie. Útočí denně jako Hitlerovi fašisti na rozumného prezidenta, premiera a vládu,která vznikla na základě výsledků voleb. Útoky povalečů jsou jak fekálie.
• NaNovinkách.cz,AlexŠvamberk obhajuje perverzní"svobodu"-dle jeho hloupého názoru;zesměšňovat a rouhat se i PánuBohu!(je zajatec pekel!) BIBLE:JAN:8,36 Když vás SYN osvobodí,budete skutečně SVOBODNI.(Švamberská šlechta se asi obrací v hrobě).
• Sudetoněmecké krajanské spolky jsou zájmová sdružení, která nevyjadřují oficiální stanoviska německé vlády. S výjimkou několika bavorských politiků žádní představitelé německého státu sudetoněmecké požadavky a stanoviska nesdílejí.
• "Veřejnoprávní " televize a rozhlas se chovají jako nepřátelé státu. Jejich prdelkové redaktoři denně opakovaně útočí na prezidenta republiky,vládu a výsledky voleb. Takovou sebranku musíme nakopat do biskupů,škodí demokracii.
• ale ale sudetští němcí brojí proti Benešovým dekretům,KDU a TOP a další jim lezou do zdele a vám to jak vidno nevadí. Přečtěte si enešovu závěť, byla v Českém Krumlově s jeho bustou,rychle to zmizelo,neb pravda bolí a mladý občas myslí
• Udělat z Pocheho ministra by mohl jen ******. Je to jako vrátit do funkce protistátního Hermana, vepře Lidovců první třídy. Je čas o Pocheho zásluhách v ČSSD začít otevřeně hovořit. Vytáhnout tohoto šmejda do vlády - je zločin Hamáčku. Jdi do hajzlu.
• Ťoku, pokud je zveřejňováno, tak komunisti chtějí vojenské mise ale posvěcené OSN a ne americký styl totálního napadení pod falešnou záminkou 68 ti vadí a dnešní napadání bezbranných podporuješ? Víš co jsi...
• Poche je známý kmotr z Pražského magistrátu kde šmejdil se svým kámošem Březinou. Toho za to odsoudil soud. Pocheho zatím ne. Zmetek Poche v Parlamentu EU hlasoval vždy proti ČR. Ten škodlivý zmetek patří spíše do basy.
• Putin nyní postavil v Rusku stovky nových mešit a největší mešitu na světě v Moskvě, velmi se o 50 milionů islámských vrahounů stará, my komunisti i to vše chválíme !! A to Kadyrov chce v celém Rusku 4 manželky nejen pro muslimy !!??
• Především našim komunistů nejde o dobré vztahy s Německem ani s ostatními státy EU. Proto donekonečna jako kolovrátek vytahují sudetské Němce. Vztahy ČR a SRN upravuje dostatečně česko-německá deklarace, kdo umí, může si přečíst.ALE KOMOUŠI JSOU ANALFA...
• Největší Čech byl panVáclav Havel,ano to je ten co tak parádně vyjeball se zasranýma komoušema.Nejen to,vyrazil politruka Vaculíka z ČSLA pro lemplovství,krádeže a sexuální obtěžování branců,Vaculík je z Havla vztekem úplně POSRÁN !!.
• Cílem ruské propagandy a konspiračních teorií publikovaných na prokremelských webech je podle zprávy BIS především informační zahlcení publika a relativizace pravdy. Falešné zprávy nemají čtenáře přesvědčit o ruském vidění světa ale zpochybnit skutečno...
• Kdo nás platí ? Přece Putin soudruzi.. a Anna Nikolajevna z RF , tedy až po našem vyplnění vlastenecko-vojenského formuláře , můžeš se ale zapojit taky za hodnotné rublíčky , Putin platí opravdu štědře hihihi , bude nás aspoň víc , nebudem se bát USA N...
• www.stream.cz/bizarni-rusko/10​​​​​​025172-ruska-kgb-a-jeji-t​a​j​e​m​s​tvi-na-vyplatni-pasc​e-​me​la​-i​-a​gentky-svudnice moc dobrý pořad o KGB,její pokračovatelce FSB a jejím travičství,jedech Novičok a jejich použití pro trávení a...
• V Česku se ruská propaganda zmiňovala také v případě kauzy lithium, která promluvila do loňských parlamentních voleb. Poškodila ČSSD a přinesla hlasy hnutí ANO, KSČM či SPD. Pochyby kolem těžby lithia pod Cínovcem otevřel právě dezinformační Aeronet.!!
• Kdysi jsem Rusko obdivoval .. Pak se ukázalo , ze skutečnost je mnohem , mnohem horší , je snad dobré v něm žít pro Putina a jeho 250 miliardářů , jinak je lepší být houmlesákem v USA I TEN SE MÁ LÍP než obyčejný ruský dělník v putinově kapitalizmu ..
• Rusáci po ""osvobození Vlasovci"" loupili a odváželi vybavení celých fabrik, které nevyráběly zbrojní materiál. LOTŘI HORŠÍ KOBYLEK STĚŽOVAL SI I JAN MASARYK I PROTO HO VYHODILI RUSÁČTÍ VRAHOUNI Z OKNA !!
• CO INTENZIVNĚ ZBROJÍ A VYHROŽUJE NOVÝMI ZBRANĚMI VŠEM OKOLNÍM STÁTŮM , ZÁPADNÍ EVROPĚ A USA. RUSSKO JE JEDINNÝ VÁLČÍCÍ STÁT V SOUČASNÉ DOBĚ NA SVĚTĚ !!PROTO NATO CHCE 2% HDP NA ZBRANĚ NA NOVE A UČINNE EVROPA NECHCE PLATIT ZA OBRANU.
• Imperialismus-je od slova impérium.Světovládné touhy US oligarchů,se pak snaží vybudovat"Nový světový pa-řát"(otrokářský).Aha a ty imperialistický svině u Ruských oligarchů zařídili,aby mužici brali desetinu mzdy kapitalistických dělníků.Jak CHYTRÉ!.
• SOUDRUZI ŽÁDÁM O VYSVĚTLENÍ ROZDÍLU MEZI IMPERIALISMEM A OLIGARCHISMEM!ZŘEJMĚ IMPERIALISMUS ZBÍDAČUJE PRACUJÍCÍ JEN NAPOLO,ZATÍMCO OLIGARCHISMUS SEDŘE Z MUŽIKA I KŮŽI s desetinou mzdy kapitalistického dělníka? !
• Vaculík zdraví zdejší havlistickou onuci, která s pěnou u své modré držky plive a plive ejakulát svého guru - buzíka Jandu...jde ti to ale pomalu hochu, musíš ještě hoóóódně posnídat ovesné kaše, a nikoliv hulit Jandovi jeho obřezané péro...zdraví tě VK.
• Chamberlain prohlásil v MNICHOVĚ:Český stát ve své současné podobě nemůže dál existovat a od Anglie a ostatních zemí by se nemělo očekávat,že budou prolévat krev,aby chránily něco,co samo o sobě pro nás není životně důležité,ale co má význam proNĚMECKO !
• Největší Čech byl pan Václav Havel,ano to je ten co tak parádně vyjeball se zasranýma komoušema.Nejen to,vyrazil politrukhňupa Vaculíka z ČSLA pro lemplovství,krádeže a sexuální obtěžování branců,Vaculík je z Havla vztekem úplně POSRÁN !!